Nedeľné sv. omše

Pôstna Modlitbovo - pôstna reťaz

Modlitbovo - pôstna reťaz pozostáva z modlitby "diamantu" - všetky sv. ružence (radostný, svetla, bolestný a slávnostný ) + Korunka k Božiemu milosrdenstvu a z pôstu o chlebe a vode (tak, ako si želala Panna Mária) a všetko obetuje v deň, na ktorý sa človek zapíše, za sv. otca, na úmysly Panny Márie a za naše rodiny.

Ak sa chcete prihlásiť do modlitbovo pôstnej reťaze, vyberte si dátum a napíšte svoje meno a priezvisko.
(Ak je niektorý deň už plne obsadený, vo výbere sa daný deň nezobrazuje.)

V prípade, že sa chcete z niektorého dňa odhlásiť, kontaktujte správcu tu


Dátum:
Meno:
Priezvisko:




Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov (meno a priezvisko) za účelom zaradenia do modlitbovo pôstnej reťaze. Svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať prostredníctvom emailu správcovi tu .



Prvé kolo prihlasovania:

deň dátum 1. meno a priezvisko 2. meno a priezvisko 3. meno a priezvisko
streda26.02.2020-
štvrtok27.02.2020-
Piatok28.02.2020Jana Chmelařová Anna KoníčkováEva Mačičáková
Sobota29.02.2020
Nedeľa01.03.2020
Pondelok02.03.2020Eva Mačičáková
Utorok03.03.2020
Streda04.03.2020Anna K.Kvetka S.
Štvrtok05.03.2020Irena HametováValéria Sasaráková -
Piatok06.03.2020Jarmila ŠúňováKvetka S.Alica Žáčiková
Sobota07.03.2020Tereza GondováJana Harantová -
Nedeľa08.03.2020Silvia B- -
Pondelok09.03.2020Tereza GondováEva Mačičáková-
Utorok10.03.2020Valéria SasarákováViera Rusnáková-
Streda11.03.2020Kvetka S.Tereza GondováAnna K.
Štvrtok12.03.2020Viera Rusnáková- -
Piatok13.03.2020Jana ChmelařováKvetka S.Alica Žáčiková
Sobota14.03.2020Valéria Sasaráková- -
Nedeľa15.03.2020Silvia BMariana H
Pondelok16.03.2020Tereza GondováEva Mačičáková
Utorok17.03.2020Irena HametováANNA HERICHOVA
Streda18.03.2020Kvetka S.Tereza GondováHalina Belanská
Štvrtok19.03.2020Viera RusnákováJana ChmelařováKarol Babic
Piatok20.03.2020Kvetka S.Alica ŽáčikováTereza Gondová
Sobota21.03.2020Mariana HSilvia BMaria Brezina
Nedeľa22.03.2020Adriána J.
Pondelok23.03.2020Tereza GondováEva MačičákováViera Rusnáková
Utorok24.03.2020Irena HametováANDREA G.
Streda25.03.2020Kvetka S.Tereza GondováSilvia B
Štvrtok26.03.2020Viera RusnákováANDREA G.Karol Babic
Piatok27.03.2020Kvetka S.Alica ŽáčikováTereza Gondová
Sobota28.03.2020Mariana H.
Nedeľa29.03.2020Adriána J.Maria Brezina
Pondelok30.03.2020Tereza GondováViera RusnákováANDREA G.
Utorok31.03.2020Irena Hametová
Streda01.04.2020Kvetka S.Tereza GondováANDREA G.
Štvrtok02.04.2020Jana B.
Piatok03.04.2020Kvetka S.Alica ŽáčikováTereza Gondová
Sobota04.04.2020Irena HametovaANDREA G.
Nedeľa05.04.2020Eva MačičákováViera Rusnáková
Pondelok06.04.2020Tereza GondováEva MačičákováANDREA G.
Utorok07.04.2020Tereza GondováIrena Hametová
Streda08.04.2020Kvetka S.Tereza GondováANDREA G.
Štvrtok09.04.2020Tereza GondováViera Rusnáková
Piatok10.04.2020Kvetka S.Tereza GondováANDREA G.
Sobota11.04.2020Tereza GondováEva MačičákováANDREA G.